نشانی

 

تهران - منطقه 3 - ونك - خيابان ملاصدرا - 

خيابان شيخ بهايي شمالي - خيابان معصومي

پلاك 41 - واحد 5

 

                        تلفن: 88031850

 

            روزهاي كاري: يكشنبه و چهارشنبه

بهداشت هم به اندازه ارتودنسی برایمان مهم است

 

 

 

رعایت و کنترل بهداشت بیمارانمان به همان اندازه که کسب نتایج مطلوب از درمان ارتودنسی برایمان مهم است اهمیت دارد. یک متخصص ارتودنسی در درجه اول یک دندانپزشک نیز می باشد در نتیجه لازم است که سلامت و بهداشت دهان و دندان را بر درمان ارتودنسی مقدم بدارد. مسئولیت متخصص ارتودنسی در قبال بهداشت دهان و دندان تا حدی است که بسیاری معتقدند اگر مراجعین بهداشت دهان و دندان خود را طی ارتودنسی بخوبی رعایت نکنند و نگرانی از آسبب رسیدن به دندانها وجود داشته باشد، متخصص ارتودنسی موظف است درمان ارتودنسی را - حتی اگر نیمه تمام مانده باشد- خاتمه دهند.

بهمین دلیل تلاشمان بر آن بوده است که علاوه بر توجه به بهداشت مراجعین ارتودنسی، بخش قابل توجهی از فعالیتمان را بر روی آموزش و ارتقا بهداشت همگانی معطوف کنیم و به تمامی مراجعین، چه عزیزانی که برای ارتودنسی مراجعه می کنند، چه آنها که برای خدمات دندانپزشکی ترمیمی و زیبای به خانم دکتر حشمت، متخصص ترمیمی و زیبایی، مراجعه می کنند و حتی همراهان ایشان، خدمات بهداشتی و پیشگیری ارائه دهیم. 

حتما می دانید وسایل ارتودنسی که داخل دهان قرار می گیرند شرایط را برای رعایت بهداشت دشوارتر از حالت عادی می کنند. و می دانیم که رعایت بهداشت بخشی است که باید توسط خود بیماران مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد. کنترل بهداشت دهان و دندان باید بطور روزانه مورد توجه باشد و این امکان وجود ندارد که بیماران برای کنترل بهداشت خود بصورت روزانه به مرکز درمانی خود مراجعه نمایند.

اصول رعایت بهداشت در ابتدای درمان ارتودنسی برای تمامی بیماران آموزش داده شده و به نمایش در خواهد آمد. در عین حال جزوات و مطالب آموزشی مربوطه به همراه بسته های مخصوص بهداشتی نیز به بیماران داده خواهد شد. بسیاری از بیماران با همین آموزشهای اولیه قادر خواهند بود بهداشت را به میزان قابل قبولی رعایت نمایند.

اما گاهی بیمارانی نیز دیده می شوند که بدلایل متعدد و متفاوت قادر به رعایت مطلوب بهداشت نیستند. در چنین مواردی به آنها پیشنهاد می کنیم که در برنامه آموزش اختصاصی و تخصصی رعایت بهداشت ما شرکت نمایند. این برنامه برای هر بیمار به صورت اختصاصی و با صرف وقت جداگانه صورت می گیرد. بهداشتکاران ما در این برنامه تلاش خواهند نمود تا نقاط ضعف هر بیمار را در نحوه رعایت بهداشت خود شناسایی کرده و راهنمایی های لازم را در این خصوص ارائه دهند.

 

 

این برنامه به اندازه ای مورد توجه بوده که تا کنون تعداد زیادی از والدین بیماران ارتودنسی نیز برای کنترل وضعیت بهداشت خود  شرکت نموده اند و از نکاتی که به ایشان آموزش داده شده ابراز علاقه و شگفتی کرده اند!!

شما حتی اگر تمایلی به درمان ارتودنسی ندارید اما علاقمند به شرکت در برنامه اختصاصی آموزش بهداشت ما باشید، خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم. کافی است که برای شرکت در این برنامه با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

درباره ما

آمار سايت

نمایش تعداد مطالب
423835

شبکه های اجتماعی

ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد

                 

تماس باما

تماس برای تعيين نوبت

88031850

نقشه سايت

شما اینجا هستید: خانه Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories بهداشت هم به اندازه ارتودنسی برایمان مهم است