نشانی

 

تهران - منطقه 3 - ونك - خيابان ملاصدرا - 

خيابان شيخ بهايي شمالي - خيابان معصومي

پلاك 41 - واحد 5

 

                        تلفن: 88031850

 

            روزهاي كاري: يكشنبه و چهارشنبه

 


خندۀ دلنشین شما، هدف ما

راهکارهای دیگری نیز برای زیبایی لبخند شما داریم...

درست است که درمانهای ارتودنسی کمک می کنند تا شرایطی مناسبتر برای جویدن و رعایت بهداشت فراهم کنند اما بدون شک یکی دیگر از اهداف مهمی که درمانهای ارتودنسی دنبال می کنند فراهم نمودن زیبایی در دندانها و لبخند می باشد.

در درمانهای ارتودنسی تلاش می شود تا با اصلاح و تنظیم موقعیت دندانها در یک قوس منظم، شرایطی فراهم شود که هنگام لبخند زدن فرد، این زیبایی و تناسب جلوه گر شود.

اما زیبایی همیشه با دندانهای منظم و مرتب کامل نمی شود!

در این مرکز از همکاری دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی و عضو هیئت علمی دانشگاه، خانم دکتر هاله حشمت نیز بهره مند هستیم. بیمارانی که برای زیبایی دندانهایشان به هر یک از متخصصین مراجعه می کنند، می توانند پیش از شروع درمان توسط هر دو مورد معاینه و مشاوره قرار گیرند. بدین ترتیب کاری هماهنگ و گروهی برنامه ریزی می شود تا بیماران بهترین نتایج را از درمان (های) خود بدست آورند.

موارد بسیاری در این همفکری ها بوده اند که مشخص شده بیمار به جای انجام درمانهای ارتودنسی طولانی، با درمانهای کوتاه مدت ولی موثر زیبایی توانسته نتایج دلخواه خود را کسب کند. برعکس، بیمارانی نیز وجود داشته اند که تمایل به درمان ترمیمی و زیبایی داشته، اما متخصص ترمیمی و زیبایی انجام درمان را با توجه به شدت نامرتبی دندانها توصیه نکرده و وی را به مشاوره ارتودنسی تشویق نموده تا از تراش بیش از اندازه دندانهایش جلوگیری نموده باشد.

به همین دلیل بیماران علاقمند به درمانهای زیبایی در این مرکز از فرصت ویژه ای برخوردار می شوند تا هم از نظر متخصص ارتودنسی و هم نظر متخصص ترمیمی و زیبایی بهره مند گردند.

چنانچه تمایل دارید از این شرایط استفاده کنید، با مطب تماس حاصل فرمایید. لطفا هنگام تماس یادآوری فرمایید که مایل به انجام مشاوره مشترک ارتودنسی- زیبایی می باشید.

لازم به ذکر است که خانم دکتر حشمت مدتها است که در زمینه ترمیم دندانهای بسیار پوسیده و نزدیک به عصب با بهره گیری از روش Step Wise Excavation (SWE) تلاش می کنند تا از عصب کشی شدن دندانها تا حد امکان جلوگیری کنند. برای آشنایی بیشتر با این روش و شرایط لازم برای این درمان می توانید مقالۀ ایشان را نیز مطالعه بفرمایید.

 

 

درباره ما

آمار سايت

نمایش تعداد مطالب
423838

شبکه های اجتماعی

ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد

                 

تماس باما

تماس برای تعيين نوبت

88031850

نقشه سايت

شما اینجا هستید: خانه Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories خندۀ دلنشین شما هدف ما